ELTODO, a.s.

Posted on by

Dělejte, co vás opravdu baví!
V ELTODU získáte příležitost, podporu a pocit spokojenosti z dobře odvedené práce.

ELTODO je moderní technologickou společností s opravdu širokým záběrem. Naši práci lze vidět prakticky kdekoliv. Jsme specialisté na řešení dopravních systémů, technologií dálnic, tunelů i železniční dopravy, dále osvětlení veřejné i slavnostní, kamerových systémů pro města i dopravu, informačních a komunikačních technologií, datových center, cloudových služeb, technologií pro průmysl a energetiku, chytré budovy, atd. Máme vlastní vývoj i výrobu. V našem koncernu se proto uplatní opravdu každý se zájmem o různé technologické obory.

Důvody proč jít pracovat do ELTODA:
Možnost “dělat co mě baví” je dána šíří našeho portfolia činností, vybere si opravdu každý. Férovost vidíme v tom, že se opravdu snažíme splnit vše, co zájemcům o práci nabídneme. Neslibujeme věci, které se pak nestanou. Další důvod je možnost kariérního a profesního růstu. To je už skoro klišé, ale u nás je přímo firemní strategií výchova vlastních odborníků na většinu druhů činností. Proto podporujeme technické a odborné vzdělávání a díky velikosti firmy může šikovný a ambiciózní člověk najít velký prostor i pro kariérní rozvoj. Naše firemní kultura staví na genderové vyváženosti a harmonii – vážíme si a využíváme jak zkušeností a praxe starších pracovníků, tak nabízíme i dostatečný prostor dynamice a zápalu mladší generace.

Jak se v ELTODU stavíme k požadavkům nastupující generace?
Nabízíme pružnou pracovní dobu, brigádu či zkrácený úvazek při studiu, sickdays, homeoffice, pravidelná školení, příjemný a pohodový kolektiv, který se setkává nejen v práci.
Jaký by měl být ideální kandidát? Jaké povahové a osobnostní rysy jsou pro vás klíčové? Pozitivní a komunikativní, s ochotou učit se nové věci, mající rád změny. V dnešní moderní době a v našich oborech činnosti se vše děje velmi rychle. Musíme proto umět i velmi rychle reagovat na situaci na trhu, na přání našich zákazníků, na rozvoj nových technologií a to sebou samozřejmě přináší v podstatě kontinuální změny.

Můžu si gratulovat, pohovor dopadl dobře a přijali jste mě. Co mě čeká teď?
První den vás čeká seminář pro nováčky, na kterém se seznámíte se společností, historií, strukturou, plány a s vnitřními procesy. A pak adaptační období v rámci zkušební doby. Systémově se snažíme, aby nováčkové dostávali od zkušenějších kolegů opravdu podporu pro rychlé a plné zapracování.
Tip na závěr: Negativní člověk nikdy nikoho nezaujme.

Více informací o oborech, technologiích a pracovních příležitostech naleznete na www.eltodo.cz, http://eltodo.jobs.cz/studenti-a-absolventi/ .eltodo